Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

Shitet nga: Edi Dje 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 199 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 159
Alfa ROMEO 159 1.9 JTD
1.9 JTD 110kw-150ps
Informatat mbi veturen:
-Ndrruesi i shpejtesive Manual 6 shpejtesi rikverci,
-Sport
-Ngjyre KUQE metalike
-4 dyer ,
-5 ulese
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i Alfa ROMEOS 159
-Kompjuter bord (me info te ndryshme )
-Klime funksionale-e mbushur
-Klimatronic dy zonale
-ABS
-ASR,
-ESP
-VCR
-Tempomat,
-Mbyllje qendrore ,
-Xhamat elektronik ,
-Xhamat color fabrikisht te erresuar,Sensor I xhamit..
-CD player-origjinal i Alfas
-Timoni multifunksional i levizeshem me komanda ne te,
-Ulese multifunksionale levizese,
-Ulese shume te ruajtura pos me kan te reja
-Ulese sport
-Mbeshtetese te dores para dhe prapa,
-10 air bega,
-Fellne shume te mira original te Alfas 17 me guma te reja.
-Dy qelsa,,
-Start Stop ndezje ne pulle ,
-Dritat dhezen automatik posa te ndezet vetura,,,
-Sensora te parkimit fabrikisht me info ne ekran si perpara ashtu dhe prapa
opel astra j ,peugeot 308. Renault Megane ,Laguna....opel zafira tourer.zafira,zafira 2012,2013,2015
zafira,vectra,signum,mercedes,audi,bmw,vw,reno,fiat bravo,punto,gulia,gulieta,

opel zafira, opel astra

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim