Iveco Misibus ne shitje, 2002

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ariani 18 Qer 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: > 500 000
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Asia Motors
Modeli: Model tjetër
Minisbusi posedon 20+1 ulse dhe eshte në gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim