Audi A7 3.0 TDI

Shitet nga: Irfan 02 Gush 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Audi A7 3.0 TDI Quattro S-Tronic
Fellne 19“ tzeza
Karrikat ilkur te kaft me nxemje perpara dhe mrapa
Klima 2 zona
Kamer perpara per naten
Asistent frenimi Automatik gjat vozitjes
Kamer mrapa per parkim
Targat e gjermanis

Per me shume Info 043893939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim