ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 35 EURO M2

Shitet nga: Burim 11 Korr 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 35 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEBRA 23 EURO M2 TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION MATJA DHE MONTIMI NE GJITH KOSOVEN VIBER 0038344171866 049 93 1111 KUTIA LLAMARIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim