Zbritje Dhoma Gjumi, porosit ne +38344152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: art design 08 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 91 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jan me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 150 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +38344152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK mobileria art design Vèrejtje secila Dhom e ka qmimin ne Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim