Zbritje Dhoma Gjumi transporti Kosove dhe Zvicer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: art design 13 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 72 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 150 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +38344152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Mobileria art-design. Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim