Qeremide tjegulla mediterane

Shitet nga: Dizi Dje 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten qeremidet gjysem mediterane jan shum te rujtne dhe te paqta. jan antike per gjdo mbules jan shum dekoruese. jan permbi 500 copa
Qmimi 0.10 cent per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim