TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Dje 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Japim tenda tavolina karrika me qira per dasma syneti muzik koncerte party kanagjeqe panaire si dhe qdo aheng tjeter familjar Tendat ( shatora) jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosis 4x6 4x8 5x8 5x10 6x12etj Tenda ( shatorra)jane origjinale gjermane te cilesise se larte te qendrushme nga dielli dhe shiu
Per Info dhe rezervime Kontakto.
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Viber +383 49 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Ju mirepresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim