Proteina orgjinale nga England

Shitet nga: Egzon Dje 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes proteina te markes MuscleLine nga England te vetmet orgjinal ne tregun tone
Nuk jane nga Hungaria siq ju ka rasti mi pa shumicen e proteinav qe jan duke u shitur ne tregun tone
Power Mass sherben per rritjen e mases de paq muskulore dhe per ngritje ne peshee
Mjafton nje her ta perdorni rezultatet do ti shifni vet
Pesha e kutis 2,300 gram me shijee: schokolad Dredhz banane dhe vanille
Kontakto ne viber ose whats app
http://ProteinaOrginaleuk.ks/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim