fabi fliper rrakitaqki DHE SERVIS

Shitet nga: edi Dje 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
shesim rraki te reja pa.perdor me xham dhe pa.xham per me shum kontakt(044213842)
pikado fabi biliardo bilardo ping pong gjiboks biljardo etj
(viber+38349740102)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim