Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)

Shitet nga: edi Dje 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shitet biliardo e re modeli i ri vjen i kompletuar 3 shtega topat mbajtsi numratorja dhe ndriqimi per info kontaktoni 044213842 TAG bilard biljardo biliard biljard pikado fabi rrakitaqki ping pong etj TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATSSSS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim