PIKADO MODELI NEW ( DHE PJES REZERV )

Shitet nga: edi Dje 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shesim pikado MAGIC DART 5 dhe japim me qera preme shum kontakt (viber+38349740102) , bilardo fabi rrakitaqki fliper biljardo etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim