Shitet biznesi aktiv ne qender te Pejes

Shitet nga: Bmw X5 05 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR   18 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes Biznesin te perpunuar dhe te suksesshem eshte Butik per femra me garderob nga Turqia dhe Italia kryesisht me qmime te kapshme e te arsyshme per konsumatort, butiku punon 6 dit ne javt me qarkullim ditor majft te mir me klienta tash te regullut si dhe qdo dit kemi klienta te ri mund te vini edhe ta shihni qarkullimin e te bindeni, plus nese doni mundeni njeren hapsir te lokalit ta shendroni edhe nje biznes tjeter! ( dmth 2 biznese me 1 lokal)
Lokali i ka gjithsej 65m2 dhe gjindet ne rrugen shum te frekuentuar te qytetit. Qiraja e lokalit nuk eshte e madhe.
Arsyja e shitjes eshte qe kam projekte edhe 2 biznese tjera e mungon koha e plot per menaxhimin e butikut.

Qmimi i biznes dorzimit eshte 16.000 €

Presim vetem oferta serioze ju lutemi,
**Per informata me te hollsishme na lajm. Ne nr. tel: 049223841 ( prej ores 08:00 deri 20:00

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim