Fellne 17 me 4 shrafa

Shitet nga: Fellne 17 14 Gush 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me guma teveres bojn per gjitha veturat me 4 shrafa +38349525810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim