Fellne R16 me 4 shrafa Kosei Racing

Shitet nga: Fellne 14 Gush 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Me 4 shrafa me guma te veres
Fellnet jon 195/45 R16
Bojn per golf polo opel lupo
+38349525810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim