Fellne R17 për BMW

Shitet nga: Fellne R17 14 Gush 02:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jon R17 jon me guma tveres ne gjendje tregullt fellnet skan kurfardh sheja jon tpaqa ndrim nuk boj +38349525810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim