Shofer bagerist

Shitet nga: Geni 25 Nën 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2017
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Asia Motors
Modeli: Model tjetër
Jam shofer i makineris te rend bagerist dhe mekanik kush ka nevoj pun precize dhe profesonale viber tel..+38349297861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim