BMW•AUDI•MERCEDES•GOLF•PASSAT•TOUAREG•FIAT•RENO🚘

Shitet nga: Auto-24 14 Korr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 287 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 777 EUR   888 028 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 49 300 273 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim