Citroen c3 1.6 hdi

Shitet nga: Besfort 09 Gush 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shes veturen Citroen c3 ne gjendje shum te mir
1.6 hdi 109 kuaj fuqi
Manual
Viti prodhimit-dhjetor 2007
Regjistrimi i parë-shkurt 2008 /model 2008
Karrika nxemje,Tempomat,Ac
Regjistrim ka edhe nje vit deri me 07-2020
Xhamat me pull.
Gumat te veres dhe te dimrit.
3,5 litra/100km rrug qelne
4,5 litra-qytet.
Te interesuarit te kontaktojn ne viber +38349273188
vetura shitet vetem me kesh ndrrim nuk pranoj veresi nuk pranoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim