Hyundai Santa Fe

Shitet nga: Eb 10 Gush 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe
Hyundai Santa Fe 2.2crdi 1 vit rks , viti 2006 , 255 000 kilometra te garantuara me liber te servisit ne gjendje shum te mire teknike full extra , karrika elektronike ,nxemje ne karrika ,senzora parkingu ,pasqyra elektrike ,4x4 funksional ,2pare goma te reja ,xhama te zi nga prodhuesi , 7ulse , xenon dhe lleda para etj
+383 49 609 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim