Flm Merrjep U SHIT Lada 1200

Shitet nga: Lada 27 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1980
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: 1200
Shes Laden ne gjendje perfekte gjto send te veten dhe fuksjonale gjethqka eshte e qlajmruar per ma shum kontaktoni ne tel 044508809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim