Niva

Shitet nga: fitim 18 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Shitet lads, niva ne gjendje te mire optike dhe mekanike. Dokumentat nuk i posedon, eshte e blere nga gjykata dhe kushton shum me Ja pagu doganen, tvsh. Targat, sigurimin etj.
Prandaj shitet keshtu pa dokumenta garantojme qe eshte e blere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim