vetura per nuse

Shitet nga: limuzina 14 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Continental
vetura per nuse ne peje ejani dhe rezervoni tani kontaktoni 049-636-466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim