LIMOZINA ME QERA PER AHNGJET TUAJA

Shitet nga: ART LIMO 05 Gush 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Town Car
Kontakto: 044860014
Viber: 049860014
viber: +41766889138
Facebook :
https://www.facebook.com/people/ArtLimo/100006030649357
https://www.dasmajote.com/listing/art-limo/
LIMOZINA
PAJTON
HELIKOPTER


Raezervim i obliguar Sherbimi yne perfshine martesa, pervjetore, mbremje maturash, ditelindje, mbremje, diplomime, koncerte, mbremje beqaresh, aktivitete sportives, transport prej dhe per aeroport ose vetem nje udhetim naten ne qytet. Ne ofrojme ne cdo ngjarje tuajen nje makine limuzine qe te mund te plotesoj te gjitha nevojat dhe shijet tuaja. Neso do te doni te befasoheshit apo tundoheshit, me #ARTLIMO Limousine ju keni bere zgjedhjen e duhur. Limuzinat tona do t`ju vendosin juve ne prehrin e luksit dhe stafi yne do t`ju ofroj nje sherbim te pakrahasueshem deri me tani ne Kosove. 24 Ore sherbim per cdo aktivitet privat apo shtetror, vecanerisht per aktivitetet personale dhe familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim