Mercedes Benz B Klasse

Shitet nga: Krenar 18 Korr 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Shes Mercedes Benz B klasse, Vetura eshte shum e ruajtur te gjitha servisat jan te bera ne Mercedes i ka vetem 81000 km te kaluara, vetura eshe ende ne Gjermani nese jeni te intereusar me te njejtin cmim e bi ne Kosove. Display multifunksionale, * Board-computer, * Timon multifunksional, * Karrika elektrike, *Karrika me nxemje* Karrika Iso-Fix, * Navigacion Evropian, * Senzora parkingu (para,mrapa, anash),* Auto parking * Led Drita para,mrapa, * Drita xenon bixenon(Intelligent Light System), * Pasqyra Elektronike dhe me nxemje, * Sistem zerimi AUX USB,Box-CD, * Fellne Alumini , * 2 Qelesa, * Airbag, * ABS, * ESP, * ASR etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim