Mercedes-Benz B180

Shitet nga: Mercedes-Benz B 180 15 Sht 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 340 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Shitet Mercedes B 180, në gjendje të rregullt, viti 2009 (muaji i nëntë), ngjyrë e hirtë metalike,Motori 2.0, 80 kW (109 PS), karrikat gjysem lekurë, komandat në vollan, fellnet origjinal dhe 4 goma të reja. Servisin e kryer komplet. Makina është Tip Top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim