Mobilje

Shitet nga: ilir osmanaj Sot 03:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet e perdorura,shume te rujtura dhe aspak te demtuara.3 2 1,1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim