SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

Shitet nga: ### Sot 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIN DORE.OSHT NE GJENDJE PERFEKTE SHUM PAK E PERDORUN THUJA E RE.350 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim