Traktor 12 Volt i rri

Shitet nga: xxxx 16 Gush 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR   260 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Vjen me adapter dhe bateri
Traktori osht i rri i ardhur nga jasht
045 616 787--
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim