Ofrojme tymin dhe fishekzjarret +38345530036

Shitet nga: Valmir Sot 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ofrojme sherbimin e tymit si dhe fishekzjarreve per dasma dhe ahengje familjare
Tel:+38345530036
Tel:+38349383133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim