ULQIN BANESA N SHITJE-PINJESH

Shitet nga: Biona Sot 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQANET, SPITALI, POSTA, SHKOLLA, KOMUNA, QENDRA E QYTETIT SI DHE PLAZHI I VOGEL.
NDERTESA ESHTE PESE KATESHE ME GJITHESEJ 30 BANESA, PER SHITJE JANE 2 BANESA TE CILAT JANE 4 DHOMESHE ME KUADRATUR 100 m2.
TE GJITHA BANESAT JANE TE MOBILUARA ( KUZHINA, DHOMA E NDENJES SI DHE NGA DY DHOMA TE GJUMIT) TE GJITHA BANESAT JANE ME PLLAKA DHE PARKET. NDERTESA KA TRE HYMJE, SECILI KAT KA NGA DY BANESA DHE SECILES BANESE I TAKON NGANJE PARKING,PISHINA EDHE XHAKUZI PRIVAT. NDERTESA KA NJE POZICION SHUME TE BUKUR, ME NJE PAMJE FANTASTIKE PREJ KU JU MUND TE SHIKONI GJITH QYTETIN, KALAJEN E ULQNIT SI DHE PLAZHIN E VOGEL. TE GJITHA BANESAT JANE TE RREGULLUARA ME DOKUMENTA NE KATASTER. PER ME SHUME INFORMATA MUND TE NA KONTAKTONI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim