Shiten Lokalet ne qender te Pejes,50dhe 40m katror

Shitet nga: Xhelal Sot 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shiten lokalet ne qender te pejes rruga e spitalit afer kryqit te kuq dhe gjinden ne rruge kryesore. Lokalet kane hapsire 50m katror dhe tjetri 40m katror, kane WC dhe jane te pershtatshem per çdo veprimtari.
Per informata me te hollesishme kontaktoni 044-223-492 si dhe viber: +37744223492.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim