Shtepi afer Fidanishtes

Shitet nga: Florim 21 Gush 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 390 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë

Shtepija e ndertuar ,me material te fort- tulle e plote, ka 390 m2 banimi, 13.30 m x12,85, dhe siperfaqe te trollit 6,8 ari dhe e rrehtuar me murr. Themeli i shtepise eshte i ndertuar mbi kontrapllake prej 40 cm trashesie per mbrojtje nga ujerat nentokesore, ka dy hyrje te vecanta. Podrumi eshte komplet i hapur, nenkulmi i pershtatshem per zgjerim te numrit te dhomave apo ngritjes se objektit. Kamini eshte i intergruar ne ndertim. Objekti i pershtatshen edhe per dy familje gjegjesisht per zhvillim te veprimtarive te ndryshme ekonomike- zyre arkitekture, ambulance, home office etj.
Shtepija gjindet ne pjesen jashtezakonisht te qete, me pamje nga gryka e Rugoves. Ka mundesi te parkimit se paku te tri automobilave ne oborre, 7-10 min. me automobil nga qendra e qytetit, 200m nga ambulaca shendetsore ne Fidanishte.
100m vijajrore nga ambulanca shendetsore.
Qmimi eshte 85.000€.

Kontakt:
Florim 049176870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim