Shes troje ne Vitomiricë

Shitet nga: Luli Sot 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjia nr1 VITOMIRICE
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Pejë
Shes troje ne Vitomiricë me akses prej 2 rrugeve kryesore, Peje-Mitrovice dhe Peje-Rozhaje. Trojet posedojn uje, energji elektrike, internet. Tani eshte duke perfunduar shtrimi i kubzave. Trojet jane te ndara nga 4 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim