Shiten Dhit

Shitet nga: Flamuri 10 Korr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   360 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 1 dhi dhe 3 edha i ndrrojm edhe me dele!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim