Renovime Moler Glet Tapeta Rafaello Gur Laninat

Shitet nga: mili 14 Korr 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Rexha-N kryen keto sherbime Renovime: -Moler -Glet -Knauf -llaqe - dekoruse - Fasad te brendshme -Tapeta -Tulla dekorative -Rafaello -Dysheme Laninat -Parket Pllaka -Instalim te Ujit Epox -Eshte firm e specializuar per keto sherbime me nje pervoj te gjate pune. Punët i kryejm me perkushtim te lart dhe me pergjegjsi, perfundimi i punes behet ne afat te caktuar paraprak. Jemi te kujdeshem ne pun. Info 045321805
049/321-805


ose 0038345321805 viber dhe whatsApp
www.facebook.com/Rexha-NNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim