Biznes ne shitje te Fakulteti Ekonomik

Shitet nga: Durim Nimonaj 20 Sht 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi me siperfaqe 200 m2 kafeteri te fakulteti ekonomik ne Prishtine, ka 35 tavolina si dhe hapsiren per kuzhine , cmimi i volitshem , shitet urgjent ( per arsye personale )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim