Depo Zyre Showroom me Qera

Shitet nga: Cadillac Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: zona industriale prishtine fushkosov
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën Lidhja e Pejës, gjegjësisht në rrugënPrishtinë- Fushë Kosovë. Objekti ka të instaluar sistemin elektrik, sistemin e ujësjellësit, rrjetin e internetit, sistemin e zjarrfikjes, dhe sistemin amerikan të ngrohjes dhe ftohjes. Objekti ka infrstrukturë të plotë funksionale, është i përshtatshëm edhe për aktivitete të ndryshme industriale si dhe për aktivitete të tjera biznesore. Objekti gjendet 100 metra larg rrugës kryesore me rrugë të asfaltuar dytësore. Brenda objektit ka rafta montues industrial per ngarkes te mallrave te ndryshme.


Përshkrimi i Objektit dhe Hapësirës Rrethuese:

5000 m2 Siperfaqe komplet trualli

1400 m2 kati 0, lartesia 13m, pa stuba
1000 m2 kati 1 Zyre dhe hapsir per depo me lift
600 m2 kati 2 (apartament me pishine)
1000 m2 parking i mbuluar 50+ vetura

4000 m2 hapesire totale e mbuluar
11 Ari tok ekstra e shtruar ne kubza betonit
2.600 m2 rruge qarkore dhe hapesira gjelbrimi.

Cmimi sipas marveshjës.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim