Leshohen 2 loklae me qira ne L. Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohen 2 loklae me qira ne Lagjien e Spitalit tek objekti i rri i vellezerve Asllani

►Kodi:LS16

►Siperfaqja:37m

►Çmimi:200 euro

Kontakt

+383 49 117 118
viber & WhatsApp
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim