Leshohet me qera lokali tek Ulpiana#iBRO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali dy pjesesh. Lokali mund te ndahet ne 2 pjes dhe mund te leshohet ndaras me qera. Lokali ndodhet prapa ish Hotel Baci ( viva fresh store )
dhe eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme.

Lokali eshte e renovuar dhe posedon plus podrum ne hapsire te lokalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim