Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Adresa: Dragodan - Arberi
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, është tërësisht i ri dhe ka ndricim të mjaftueshëm natyral.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, Zyre, Kafeteri, Market etj.

ID e shpalljes: 40137

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim