Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit ''n.Mollë''.Lokali ka hapesire mjaft te madhe dhe eshte i gatshem per shfrytezim.Preferohet per ordinance,Sallon Ondulimi, etj,per shkak te ndarjes te pershtatshme te hapesirave.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564-Viber
+38345609373-Viber
045-591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim