Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1.

Lokali 1: 108.6m² i cili mund të ndahet në: 2 x 54.3m²
Lokali 2: 120.6m² i cili mund të ndahet në: 57.5m² dhe 63.1m²
Lokali 3: 60m²

Objekti ka pranim teknik dhe posedon çertifikatë të përdorimit me nr.391/02-0235112 të datës 11.12.2018.
Objekti gjendet rreth 50 metra larg Super Viva dhe 250 metra larg rrethit te Rruges B.

Kodi:3060

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim