Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet per shitje lokali 72m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Objekti ku ndodhet lokali eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoje ne pranvere te vitit 2020.

Kodi:3061

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim