Shiten 2 lokale 110m2 ne Ulpiane!DLETA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Njeri ndodhet ne perdhese,tjetri ne perdhes te ulet,posedojne 75m2 perkatesisht 35m2.Njeri eshte i leshuar me qira 700 euro.
Me flete poseduese
Kontakti:044 556 777--049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim