Shiten 2 lokale ne Dardani afer ProCredit!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jane te leshuara me qira,ndodhen ne perdhese arketojne qira mujore ne vlere prej 700 euro.
Me certifikate pronesie,
Kontakti 044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim