Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 000 EUR

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jane te leshuara me qira dhe ndodhen ne perdhes.
Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim