Shiten lokalet ne qendren tregtare Nartel Center

Shitet nga: Delta Dje 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania.
Lokalet kane madhesi te ndryshme prej 33m2 deri ne 230m2 dhe ndodhen ne katin e 1,2 dhe 3 te objektit 20-katesh ku 4 kate jane te destinuara per afarizem dhe te tjerat per banim.Objekti eshte ne mes te 3 qendrave tregtare afer 30-kateshes e cila eshte ne ndertim e siper.Lokalet kane lartesi prej 6m2 me mundesi te shendrrimit edhe ne 2 nivele.
Çmimet per lokalet jane:
Kati l-2300 euro per m2
Kati ll-2000 euro per m2 dhe Kati lll-1500 euro per m2.Mund te blehen edhe me keste
Informata 044 556 777 ose 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim