Shitet lokal 80m2 afer sheshit!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte ne perdhes i leshuar me qira,me flete poseduese.
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim