Shitet lokalet ne qendren tregtare Nartel Center

Shitet nga: Lokal Dje 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania.
Lokalet kane madhesi te ndryshme prej 33m2 deri ne 230m2 dhe ndodhen ne katin e 1,2 dhe 3 te objektit 20-katesh ku 4 kate jane te destinuara per afarizem dhe te tjerat per banim.Objekti eshte ne mes te 3 qendrave tregtare afer 30-kateshes e cila eshte ne ndertim e siper.Lokalet kane lartesi prej 6m2 me mundesi te shendrrimit edhe ne 2 nivele.Shitet nga personi i autorizuar nga Nartel Center
Çmimet per lokalet jane:
Kati l-2300 euro per m2
Kati ll-2000 euro per m2 dhe Kati lll-1500 euro per m2.Mund te blehen edhe me keste
Informata 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim